סטייל אירועים - אטרקציות צילום ותוכן

חייגו עכשיו : 052-6663737

Selfie-Box תא צילום לאירועים

כל אירוע הוא הזדמנות. הזדמנות להשאיר לאורחים שלכם טעם של עוד ורצון אמיתי להמשיך את ההתקשרות אתכם. בין אם זה כנס, אירוע עובדים, או אירוע עבור הלקוחות, חשיבה על הפרטים המשמעותיים שיכולים לשדרג כל אירוע מסתם אירוע, לאירוע מיוחד, חשובה מאד עבור מיתוג שלכם ומינוף החברה. תא צילום לאירוע יכול לעשות עבורכם את העבודה.

עמדת צילום לאירועים

עמדת צילום לאירועים מעוצבת ופתוחה לאורחים, המאפשרת צילום עצמאי, בעזרת מסך מגע בגודל 32 אינץ', ופיתוח תמונה על המקום. האורח יכול לבחור את המסגרת או את הרקע עליו הוא רוצה להצטלם, ולאחר הצילום להדפיס אות התמונה בגודל 10*15 ואף לבחור להדפיסה על מגנט. האפשרות המדליקה שמזניקה את האטרקציה היא היכולת של הלקוח לשתף את התמונות שצילם ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, טוויטר או אינסטגרם, ולהעבירן לסמארטפון, באמצעותו לשתף ברשתות חברתיות נוספות.

כיצד עמדת צילום משדרגת את האירוע שלכם?

כאמור, עמדת צילום שיתופית לאירועים עשויה להפוך את האירוע שלכם לאירוע ייחודי ובלתי נשכח. האפשרות לצילום מעוצב באופן עצמאי, בצורה פשוטה וקלה, עם תוצרים מדליקים ואיכותיים, הופכת את האטרקציה למקורית ומיוחדת. בנוסף, היכולת לשתף באופן מיידי ברשתות החברתיות חשובה מאד לפרסום שלכם ושל האירוע שלכם. כאשר אורח מצטלם ומעביר "בשידור חי" את התמונה שלו ברשתות החברתיות, וכל חבריו רואים היכן הוא נמצא ומה הוא עושה, הפרסום שלכם מקבל משמעות אדירה. השיתוף למעשה ממתג אתכם כחברה מצליחה ומשקיעה, ובעיקר מתקדמת ומתחדשת.

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף בעמדת הצילום חשובה מאד לפרסום שלכם בעתיד, ופעמים רבות, חשובה אף יותר מכל קמפיין שתשלמו עליו. חשוב מאד לדעת כי ככל שהשיתוף אותנטי וקרוב יותר לזמן התרחשותו, כן קיימת תחושה של עכשוויות וחדשנות בקרב האורחים וחבריהם של האורחים המקבלים את השיתוף אצלם ברשת החברתית.

איכות ומקצועיות

אנו מספקים שירות אדיב ומקצועי ומתחייבים על מקצועיות ברמה גבוהה ואיכות גבוהה של מוצרים. אצלנו האורחים שלכם יהנו מרמה מתקדמת של עמדת צילום, וכן מתוצרת של תמונות ומגנטים איכותיים הנשמרים לאורך זמן. זה הזמן לשדרג את האירוע שלכם, ואנחנו נשמח להיות שם עבורכם!

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

מיתוג ושיווק

ניתן להכין מסגרות עם לוגו, להחליף רקעים בזמן אמת לפי בחירת הלקוח

מיקום מומלץ

24 שעות היממה
מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים
מקור אנרגיה : נקודת חשמל מידות : 5 מטר על 5 מטר סמוך לקיר יציב.