צילום ספרון פליפבוק לאירועים

ספרון פליפבוק לאירועים

צילום אירועים כבר מזמן הפך להיות תעשייה שלמה שכוללת גימיקים והפתעות מעבר לצילומים עצמם. בין אם זה צילום מגנטים, צילום מסך ירוק או לבן, או הלהיט פליפ בוק: ספרונים בתנועה. אתם מצטלמים והופכים לספרון אנימציה!

מהו פליפ בוק?

זוכרים איך פעם היינו מציירים בפינת המחברת ילד קטן ובדף שאחריו אותו ילד רק בשינוי קטן וכן הלאה, ובסוף היינו מדפדפים ומקבלים ילד רץ? או אוכל? או קופץ? הטכניקה הזו, משוכללת יותר כמובן, שימשה בעבר גם אולפני אנימציה גדולים. הם היו יוצרים סרטוני אנימציה מתנועה מהירה של תמונות רבות המתקבלות אחת אחרי השנייה במהירות גבוהה. באופן הזה נוצרה דמות נעה. היום האולפנים משתמשים במחשבים אבל הרעיון אותו רעיון. את הרעיון הזה לקחנו כגימיק מדליק לאירועים, כשהאורחים מקבלים ספרון קטן וכאשר

הם מדפדפים בו מתקבלת תמונה שלהם בתנועה.

למה זה אטרקטיבי?

צילום ספרון פליפ בוק Flip book לאירועים אטרקטיבי כמעט בכל אירוע כיוון שהם מהווים אטרקציה חדשנית ומדליקה אשר רוב המשתתפים פחות מכירים. האורחים מקבלים מזכרת ייחודית ומשעשעת, שאינה דומה למזכרות הרגילות שהם רגילים לקבל. ערך נוסף של פליפ בוק ספרונים טמון ביכולת שלו למתג אתכם כמותג ייחודי וחדשני בתפוצה רחבה. הלוגו שלכם יופיע על כריכת הספרון כך שבכל פעם שהאורח יראה את הספרון בהתלהבות לחבריו, הם יראו גם אתכם בפרונט.

דברים שחשוב לדעת על פליפ בוק ספרונים

אם החלטתם להזמין צלם מקצועי למטרת יצירת ספרוני פליפ בוק, חשוב מאד לוודא שהזמנתם צלם מקצועי, שיודע לצלם היטב גם בתמונות סטילס וגם כצלם וידיאו. בנוסף וודאו שהצלם משתמש בציוד ובחומרים מתקדמים ואיכותיים. מצלמה לא טובה או סטודיו מתפרק לא יתנו את התוצאה הרצויה, כמו גם ספרון שיהרס לאחר שבוע. ולבסוף וודאו שאתם מזמינים צלם אדיב, בעל תודעת שירות, שידע להיות נחמד לאורחים ולהנחות אותם בצורה שירותית וחביבה על מנת להוציא מהם את המיטב.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

מיתוג ושיווק

ניתן להכין כריכה ממותגת, להכין רקעים לפי בחירת הלקוח

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים מקור אנרגיה : נקודת חשמל מידות : 4 מטר על 4 מטר.

מיקום מומלץ

24 שעות היממה מיקום בפנים ובחוץ

תוצר

מקבלים ספרון אנימציה במקום