סטייל אירועים - אטרקציות צילום ותוכן

חייגו עכשיו : 052-6663737

צילום מתחת למים

צילום מתחת למים לאירועים

חלום טרופי יכול להתגשם באירוע שלכם. איך? אם אתם עורכים אירוע עם בריכה, אליה האורחים מוזמנים להיכנס, אפשר אפילו לתעד אותם בתוך המים ולהדפיס על מגנט!! לא רק תמונות על יבש, הפעם יש גם תמונות על רטוב! וכל זה בצילום איכותי ומיוחד מתחת למים, מודפס על מגנט איכותי למזכרת.

אירוע בסגנון אחר

לא סוד הוא שאנחנו חיים במדינה חמה, אשר רוב ימות השנה נהנית משמש ומחום. לכן, לא מעט חברות וארגונים עורכים ימי כיף וגיבוש לעובדים או ללקוחות שלהם בפארקי מים או במקומות עם בריכה, בייחוד בחודשי הקיץ החמים, אבל לעיתים גם בחורף, בבריכה מקורה ומחוממת. מה שמיוחד באירועים כאלה הוא שהם יכולים להיות גם מעונבים ורציניים, וגם משוחררים וכיפיים במקביל, תלוי מה בתוכנית ואיך מארגנים את זה. קוקטיילים על הבריכה ומסיבת ריקודים, תחרויות שחייה או מגלשות מים. הכל הולך והכל טוב על מנת להעניק לאורחים שלכם אווירה של חופש, אפילו אם זה רק לכמה שעות.

שוחים ומצטלמים

באירוע שנערך סביב בריכה או פארק מים, אפשר להזמין צלם מגנטים כדי שיצלם את האורחים בזמן שהם נהנים ויעניק להם מזכרות בשמכם. אבל אם רוצים לשדרג את המזכרת ואת התמונות אפילו יותר, קיימת אפשרות לצלם את האורחים בתוך הבריכה מתחת למים! איך עושים את זה? בשביל צילום כזה נדרשת מצלמה מיוחדת המסוגלת לצלם מתחת למים. חשוב שזו תהיה מצלמה מתקדמת וחדשנית שתפיק תמונות איכותיות ולא מטושטשות, וכמובן צלם שמנוסה בצילום מתחת למים, ויתפוס את המצטלמים במיטבם. תמונות מתחת למים יכולות להיות מדליקות ושונות מתמונות רגילות, אבל בתנאי שמצלמים אותן כמו שצריך.

מזכרת מסוג אחר

אז אם אתם רוצים להעניק לאורחים שלכם, לעובדים או ללקוחות, מזכרת מסוג אחר, תמונות מקוריות שלהם שוחים, קופצים ונהנים מתחת למים, זו ההזדמנות שלכם! אנחנו מעניקים שירות צילום מתחת למים, ומתחייבים על שירות מקצועי תוך שימוש במצלמות מתקדמות, צלם מנוסה ומקצועי, והדפסת התמונות על חומרים איכותיים ביותר כך שהמגנטים שמתקבלים יישמרו לאורך זמן ויזכירו לאורחים שלכם שהאירועים שאתם מארגנים הם הטובים והמקוריים ביותר.

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף בצילום מתחת למים חשובה מאד לפרסום שלכם בעתיד, ופעמים רבות, חשובה אף יותר מכל קמפיין שתשלמו עליו. חשוב מאד לדעת כי ככל שהשיתוף אותנטי וקרוב יותר לזמן התרחשותו, כן קיימת תחושה של עכשוויות וחדשנות בקרב האורחים וחבריהם של האורחים המקבלים את השיתוף אצלם ברשת החברתית.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

מיתוג ושיווק

ניתן להכין מסגרות עם לוגו, להחליף רקעים בזמן אמת לפי בחירת הלקוח

מיקום מומלץ

24 שעות היממה
מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים
מקור אנרגיה : נקודת חשמל מידות : 5 מטר על 5 מטר סמוך לקיר יציב.