סטייל אירועים - אטרקציות צילום ותוכן

חייגו עכשיו : 052-6663737

עמדת צילום Boomerang 180° לאירועים

עמדת צילום Boomerang 180° לאירועים

הטכנולוגיה העכשווית מאפשרת לנו לייצור דברים מדהימים שהאורחים שלכם עדיין לא ראו, דברים שיכולים לספק להם חוויה מיוחדת – צילום ב 180° מעלות היוצרת חווית 3D  (תלת מימד) מרהיבה.

מחייכים ומצטלמים

עמדת צילום בומרנג 180 מעלות היא בעצם עמדה חדשנית המשלבת בתוכה מספר טכנולוגיות וציוד מתקדם בעת ובעונה אחת. בעזרת מספר מצלמות, תוכנות ייחודיות ועריכה מתקדמת אנו נצלם את האורחים שלכם באירוע ונפיק להם סרטון בומרנג ייחודי ומרהיב – כזה שכולם יאהבו להשוויץ בו.

מיתוג ופרסום

בעידן הנוכחי, האורחים שלכם נחשפו כמעט לכל אטרקציית צילום אפשרית, עמדת צילום 180° בומרנג היא עמדה חדשה המקנה אפשרויות מיתוג ופרסום חדשניות. לעמדה ניתן להוסיף קיר עיתונאים \ חסויות \ הוליווד ממותג, לאורחים שלכם אנו יכולים לספק מגוון אביזרים שיתאימו לקונספט האירוע ולסרטון עצמו אנו יכולים להוסיף לוגו \ כיתוב \ מסגרת וכל מה שתרצו על מנת לקבל את התוצר המושלם עבורכם! ​

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף עמדת צילום 180° בומרנג חשובה מאד. התוצר בעמדה זו הוא סרטון קצר החוזר על עצמו מספר פעמים (בומרנג). את הבומרנג ניתן לשתף בפייסבוק, אינסטגרם, וואטסאפ ושאר הרשתות החברתיות.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

מיתוג ושיווק

ניתן להוסיף לוגו, כיתוב לסרטון. הדפסת רקע מעוצב בגב העמדה לפי בחירת הלקוח

מיקום מומלץ

24 שעות היממה מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..