סטייל אירועים - אטרקציות צילום ותוכן

חייגו עכשיו : 052-6663737

מסך לבן לאירועים

מסך לבן לצילום

בתעשיית הפרסום והצילום משתמשים בצילום עם רקע לבן כחלק מצילומים מקצועיים בסטודיו. מסך לבן לצילום יוצר אווירה של מקצוענות. צילום ברגע לבן (וויטסקרין בעגה מקצועית), מספק צילומים מקצועיים ואיכותיים עבור סרטי הדרכה ותדמית של חברות רבות, צילומי דוגמנות, צילומי אירועים ועוד. כיום צילום white screen מהווה אטרקציה מרכזית כמעט בכל אירוע, וכדאי גם לכם לדעת על האפשרות הזו קצת יותר..

מסך לבן לחתונה

לרובנו כנראה לא יוצא להצטלם בסטודיו מקצועי. צילום וויטסקרין נותן לאורחים בחתונה הזדמנות לחוות את החוויה. המשתתפים עומדים לפני המסך הלבן, מצוידים באביזרים לפי טעמם ומצטלמים בסגנון סטודיו. את הצילומים עורכים ומדפיסים עוד באותו האירוע, בגודל מלא ואיכות גבוהה, בתוך מסגרת מהודרת ומרשימה, והאורחים המצולמים מקבלים את התמונה כמזכרת ייחודית ובלתי נשכחת מהאירוע שלכם. בסיום האירוע, כל התמונות נשמרות על דיסק שמגיע אליכם ואתם יכולים להעלות לרשתות החברתיות, לשתף, ולתייג חברים ואורחים שהשתתפו באירוע. האפשרויות הללו חשובות ביותר לשיווק החברה שלכם גם מחוץ לאירוע עצמו.

מה חשוב לדעת

לפני שמזמינים צילום מסך לבן, חשוב לוודא שאתם מזמינים את הדבר הנכון. וודאו שמגיע אליכם צלם אדיב ומקצועי עם ציוד מקצועי, שיוכל לצלם במקצועיות וביעילות. שימו לב שעמדת הצילום מאובזרת באביזרים שונים כמו כובעים, צעיפים, סוגים שונים של משקפיים, שלטים משעשעים וכד'. האביזרים יוסיפו תיבול מרענן לצילום ויעניקו למצולמים חוויה מיוחדת ומעניינת.

הצלם עצמו חשוב מאוד

הצלם חייב להיות אדיב ונותן שירות. הוא יפגוש את כל המשתתפים, יעמוד שעות ארוכות על הרגליים ויצטרך למלא את כל הבקשות שלהם. עליו לשמור על קור רוח וחיוך, כי בסופו של דבר, גם אם התמונה יצאה מדהימה, אבל המצולם קיבל יחס לא נעים, זה מה שהוא יזכור וחבל. כמו כן, על הצלם להיות מקצועי ומנוסה. עליו להעניק זוויות צילום מעניינות, לצלם את האורחים במיטבם ולהפיק מהם את המיטב, לתפוס אותם ברגעים מיוחדים, מרגשים, מעניינים, ולהעניק להם רגע אחד שבו הם הונצחו שמחים ומשוחררים.

אנו מקפידים על צילום מקצועי ומשתמשים בחומרים איכותיים ביותר. חשוב לזכור שללא ציוד מקצועי, הצילום יוצא ברמה נמוכה, ולכן אנחנו כל כך מקפידים על כך. אם אתם רוצים אירוע מושלם עם צילום מסך לבן, אנחנו הכתובת שלכם!

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף במסך לבן חשובה מאד לפרסום שלכם בעתיד, ופעמים רבות, חשובה אף יותר מכל קמפיין שתשלמו עליו. חשוב מאד לדעת כי ככל שהשיתוף אותנטי וקרוב יותר לזמן התרחשותו, כן קיימת תחושה של עכשוויות וחדשנות בקרב האורחים וחבריהם של האורחים המקבלים את השיתוף אצלם ברשת החברתית.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

מיתוג ושיווק

ניתן להכין מסגרות עם לוגו, להחליף רקעים בזמן אמת לפי בחירת הלקוח

מיקום מומלץ

24 שעות היממה
מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים
מקור אנרגיה : נקודת חשמל מידות : 5 מטר על 5 מטר סמוך לקיר יציב.