סטייל אירועים - אטרקציות צילום ותוכן

חייגו עכשיו : 052-6663737

Green Jump - טרמפולינה מסך ירוק

טרמפולינה מסך ירוק

מי החליט שצילום אירועים חייב להיות רשמי? למה לא להצטלם צילום פרוע? נניח על טרמפולינה! נשמע משוגע? זה אכן די משוגע, אבל אטרקטיבי ומדליק, ובעיקר משחרר ומהנה, וסוחט לא מעט חיוכים וצחוק.

קופצים ומצטלמים

טרמפולינה מסך ירוק גרין ג'אמפ היא בעצם צילום של האורח או האורחים (ניתן בדרך כלל לצלם עד שני אורחים ביחד), בעת קפיצה על טרמפולינה. הטרמפולינה ממוקמת כשמסביבה רקעים ירוקים, והצילום למעשה הוא כמו צילום מסך ירוק, רק שהאורחים קופצים והצילום תופס אותם בעת הקפיצה, ואז "מקפיא" אותם באוויר. המסך הירוק מאפשר החלפת רקעים מדליקה כך שהאורח יכול לבחור איזה רקע שהוא רוצה. כך מתקבלות תמונות משעשעות ואף מדהימות כמו למשל רקע של קרקס כשהאורח באוויר, או רקע של צוקים המדמה את המצטלם כאילו קפץ מצוק.

משכו את הסמן לשמאל או לימין !

Before After

רק חלק קטן מהעבודות שלנו

מיוחד ואטרקטיבי

צילום מסך ירוק עם טרמפולינה, או טרמפולינת מסך ירוק, מהווה אטרקציה מיוחדת ומרעננת לכל אירוע. גם אירוע רשמי יכול להרשות לעצמו להציב טרמפולינת מסך ירוק ולאפשר לאורחים, גם אלה המעונבים, קצת להשתחרר, ולחזור עם מזכרת מכוכב אחר. התמונות שמתקבלות לא דומות לשום צילום מגנטים אחר. הן מיוחדות, אחרות, מושכות את העין ואת הלב. כל זה עם מסגרת שאתם מעצבים לפי בחירתכם, עם לוגו של החברה ומשפט מיוחד, כך שהאירוע שלכם יהפוך באמת לבלתי נשכח.

בחירת הטוב ביותר

כדי לאפשר לאטרקציית טרמפולינת Green Jump למצות את הפוטנציאל שלה כראוי, יש לבחור צלם מנוסה ומקצועי שיודע להתעסק עם צילום בתנועה. אם האורחים יצטרכו לקפוץ אלפי פעמים כדי לא לצאת מטושטשים, הם יאבדו עניין, שלא לומר יתעייפו ויתרגזו מהרעיון. האורחים צריכים לקפוץ פעם פעמיים, ועל הצלם לדעת כיצד לתפוס את התנועה ללא טשטוש. אנו מתחייבים על צילום מקצועי של צלם עם שנות ניסיון רבות בתחום, וכן שימוש בציוד מקצועי ומתקדם. כמו כן, אנו מתחייבים על מוצרים איכותיים המיוצרים מהחומרים הטובים ביותר. זאת כדי שהמגנטים שיתקבלו יחזיקו מעמד לאורך זמן: לא יתקלפו, לא יתקפלו, לא ידהו.

לשתף.. לשתף.. לשתף..

כיום, בעידן הרשתות החברתיות, שיתוף חיובי הוא פרסום לכל דבר. לכן, חשיבות השיתוף בטרמפולינה מסך ירוק חשובה מאד לפרסום שלכם בעתיד, ופעמים רבות, חשובה אף יותר מכל קמפיין שתשלמו עליו. חשוב מאד לדעת כי ככל שהשיתוף אותנטי וקרוב יותר לזמן התרחשותו, כן קיימת תחושה של עכשוויות וחדשנות בקרב האורחים וחבריהם של האורחים המקבלים את השיתוף אצלם ברשת החברתית.

נשמח לענות על כל שאלה \ פנייה.  לרשותכם מספר דרכי התקשרות:

 נייד : 052-666-3737 | וואטסאפ: קישור לשליחה | דוא"ל: קישור לשליחה

שיתוף ברשתות החברתיות

פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, וואטסאפ, דוא"ל, הודעת טקסט, סריקת בר-קוד ועוד..

מיתוג ושיווק

ניתן להכין מסגרות עם לוגו, להחליף רקעים בזמן אמת לפי בחירת הלקוח

מיקום מומלץ

24 שעות היממה
מיקום בפנים ובחוץ

תפעול העמדה

אנשי צוות : 2 אנשים
מקור אנרגיה : נקודת חשמל מידות : 5 מטר על 5 מטר סמוך לקיר יציב.